Dalyan Özel Yemekli Tekne Taşıyıcılar Kooperatifi 2016 yılı sonunda, daha önce münferit çalışan, özel yemekli tur yapan tekne sahiplerini, tek çatı altında toplamak ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla kurulmuştur.

Öncelikle hedefimiz misafirlerimize kaliteli, temiz ve hijyenik, aile ortamında hizmet verebilmektir. Bütün turlarımızda yemeklerimiz özel olarak hazırlanır ve teknemizde sunulur. Misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile güler yüzlü ayrılabileceğiniz ve keyif alacağınız turlar hedefliyoruz.

Kooperatif üyesi tüm teknelerimizde kamera, teras, güneşlenme ve gölge alanımız, WC, duş, barbekü, alkollü ve alkolsüz bar mevcuttur.

Misafirlerimizin rahat edebilecekleri ve huzurlu bir tur yaşayabilmeleri adına turlarımızda tekne yolcu kapasitesi dışında misafir kesinlikle kabul etmiyoruz.

Görüş ve önerileriniz, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmemiz adına bizim için oldukça önemlidir. Lütfen web sitemizdeki iletişim sayfamızda bulunan form aracılığı ile dilek, şikayet ve/veya önerilerinizi bizimle paylaşın..